Studio Eve - Uhříněves

        Semanského 580, Praha 22

 

      Po - Pá   9:00 - 18:00 (mimo otevírací dobu dle domluvy)

      So - Ne   zavřeno (dle domluvy)

 

      Tel.:   +420 602 624 157

Masáže

Masáže Uhříněves

Nabídka masáží v Studio Eve - Relaxační a Lymfatické masáže. Objednání je možné u našich masárek Markéty a Mirandy Gaii viz níže

 

Markéta

V této hektické době bych chtěla lidem pomoci zrelaxovat, zregenerovat a uvolnit své tělo a to sportovní masáží, relaxační masáží a lymfatickou masáží. V oboru jsem už 13 let. 

Kontakt:  tel.: 602 560 046,  Markéta Ujčíková

Masáže - ceny:

Relaxační, Sportovní masáž / 1 hod       530,-

Lymfatická masáž / 1 hod                        600,-

Kinesiotaping                                        od 150,-

Reiki + čištění čaker                                  700,-

Prodej Inca Collagenu - 100% mořský kolagen

Miranda Gaia

Je důležité pečovat nejen o své tělo, ale také o svoji duši.

Tělo a duše by měly být ve vzájemné harmonii.

Vyváženost je základ zdraví, vitality a radosti ze života.

Kontakt:  tel.: 602 735 514,  Miranda Gaia
  • Diagnostika aury a čaker + čištění a harmonizace
  • Protistresová relaxační masáž hlavy, šíje, ramen a obličeje včetně akupresury reflexních bodů
  • Uvolňující relaxační masáž rukou včetně akupresury reflexních bodů
  • Uvolňující relaxační masáž nohou včetně akupresury reflexních bodů
  • Omlazující ruční lymfatická masáž obličeje včetně akupresury reflexních bodů
  • Ruční lymfatická masáž rukou proti odstranění toxických látek z těla, celulitidě, omlazení a předcházení stárnutí pokožky
  • Ruční lymfatická masáž nohou proti odstranění toxických látek z těla, celulitidě, omlazení a předcházení stárnutí pokožky
  • Protistresová relaxační bublinková lázeň nohou s bylinkami

Aura je neviditelné energetické vyzařování, které obklopuje vše živé, ale i neživé. Každá věc má své energetické pole, např. kámen nebo kus dřeva. Ačkoliv aura obklopuje celé tělo, je součástí každé buňky a odrazem všech jemných životních energií. Můžeme ji tedy pokládat v podstatě za součást těla, ne jen za něco co ho obklopuje. Slovo aura pochází z řečtiny a znamená vánek. Energie obsažené v naší auře jsou obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Toto jemné vyzařování zrcadlí charakter, vlastnosti, zdravotní stav, duševní vývoj a duchovní podstatu jedince. Určité barvy a jejich vzájemné prolínání, jakož i velikost a forma samotné aury, zobrazují celkový stav ducha a těla.

 

Pokud jsme vystaveni stresu, strachu, smutku, nespokojenosti, negativnímu myšlení, nezdravému životnímu stylu a v neposlední řadě i působením negativních lidí okolo nás, náš energetický obal se začne narušovat, v auře se začnou dělat určité defekty a díky tomu naše tělo ztrácí přirozenou obranyschopnost, ztrácí vitalitu. Tam, kde je Aura narušena, se mohou postupně projevit nemoci, o kterých zatím nemáte ani tušení. Proto je dobré Auru kontrolovat, harmonizovat a doplnit v daném místě potřebnou novou energii.

Čakry jsou energetické víry, kterými proudí energie jak z těla, tak do těla. Je to naše vlastní životní energie a duchovní síla. Čakrami přijímáme jak duchovní energii, tak také veškeré ostatní energie kolem nás. Můžeme jimi dostávat do těla energii od ostatních lidí, kteří nám chtějí pomoci, ale může nám být i některými lidmi odčerpávána. To nás potom oslabuje a můžeme se cítit unavení. 

V čakrách se ukládá energie našich traumat a různých nepříjemných a bolestivých událostí, které jsme zažili nebo zažíváme. Z toho důvodu můžeme mít některé čakry touto energií zablokované. Naše životní energie jimi nemůže přirozeně  proudit a blokuje se v těle, z čehož mohou vznikat různé bolesti nebo dokonce i závažné nemoci. Proto je nutné čakry stimulovat a pročišťovat. 

Akupresura pochází z tradiční čínské medicíny, stojí na principu reflexních bodů, které jsou v těle skrze dráhy propojeny s orgány. Stimulací těchto bodů předáváme signál příslušnému orgánu v těle a tím napomáháme k vylučování škodlivých látek a správné funkci orgánů.Při mačkání reflexních bodů nám příslušným místem v těle začne protékat životní energie, což zlepšuje prokrvení, přísun výživných a odvod toxických látek. Tlak stimuluje nervový oběh, uvolňuje endorfiny a podporuje lymfatický tok. Tyto spojnice reflexních bodů a jednotlivých orgánů se nazývají meridiány, které jsou mezi sebou propojeny a vzájemně se ovlivňují. Ve zdravém těle je tok energie ve všech meridiánech plynulý a vyrovnaný, pokud je ale tělo oslabeno nemocí nebo stresem, přestává energie prou­dit hladce a rovnoměrně.

Lymfa a lymfatický systémlymfa je tkáňový mok, který se sbíhá do lymfatických kapilár, tedy do lymfatického systému. Všechny orgány, tkáně a buňky lidského těla jsou obklopeny tkáňovým mokem. Tkáňový mok se významně podílí na výživě buněk a také zásobení buněk kyslíkem. Na druhé straně funguje jako tekutina, která tělesné tkáně omývá. Obstarává také čištění od cizích částic, toxinů a škodlivých mikroorganismů. Hlavním úkolem lymfatického systému je očista tkáňového moku.

Lymfatický systém se významnou měrou podílí na obranyschopnosti organismu. Podílí se tak velkou měrou na tom, zda v organismu vypukne onemocnění či ne. Nedostatečná funkce lymfatického systému je prvotní příčinou vzniku mnoha různých chorob. Pokud lymfatický systém nefunguje správně, selhává čistící schopnost lymfy a také se snižují transportní procesy. Dochází k hromadění odpadních látek v mezibuněčných prostorách těla. Zejména v podkoží se ukládají škodliviny, toxiny, sůl, voda a tuky. 

Manuální lymfodrenáž těla je vynikající regenerační technika, která pomáhá rozproudit mízní systém a tím podporuje odtok lymfy. Speciální jemnou masáží se působí na lymfatické cesty a uzliny na krku v tříslech a podpaží, a podporuje se tak odstraňování toxických látek z těla. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu, imunitní systém je oslaben, člověk často podléhá nachlazení. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, unaveným vzhledem, častými infekčními chorobami, únavou nohou, celulitidou, kožními potížemi, akné. Nedostatečná čisticí funkce lymfatických cest způsobuje také vznik otoků(otoky dolních a horních končetin, otoky v obličeji, otoky v krajině břišní, otoky mízních uzlin…), neboť se v těle hromadí odpadní látky, které měly tělo přirozenou cestou dávno opustit.Neopomenutelný je také kosmetický efekt lymfodrenáží na stav kůže a podkoží. Dá se říct, že omlazuje a předchází stárnutí pokožky. Je efektivní detoxikační kůrou aplikovatelnou jak preventivně, tak alternativně při léčbě chronických onemocnění či při snížení funkce imunitního systému. 

Lymfa je doslova pramenem zdraví. Zdravá lymfa je předpokladem zdraví celého organismu.

Miranda Gaia Ceník

Kontakt:  tel.: 602 735 514,  Miranda Gaia 

Ceník služeb

Diagnostika Aury 300,-

Diagnostika Čaker + čištění a harmonizace 650,- / 1 hod.

Balíček / Aura + Čakry 860,- / 1,5 hod.


Masáže

Protistresová relaxační masáž hlavy, šíje, ramen a obličeje včetně akupresury reflexních bodů

750,- / 1 hod.

Uvolňující relaxační masáž rukou včetně akupresury reflexních bodů

500,- / 1 hod.

Uvolňující relaxační masáž nohou včetně akupresury reflexních bodů

600,- / 1 hod.

Balíček / hlava, šíje, ramena, obličej, ruce a nohy

1200,- / 2 hod.


Omlazující ruční lymfatická masáž obličeje včetně akupresury reflexních bodů

600,- / 1 hod.

Ruční lymfatická masáž rukou proti odstranění toxických látek z těla, celulitidě, omlazení a předcházení stárnutí pokožky

500,- / 1 hod.

Ruční lymfatická masáž nohou proti odstranění toxických látek z těla, celulitidě, omlazení a předcházení stárnutí pokožky

600,- / 1 hod.

Balíček / lymfatická masáž rukou a nohou

780,- / 1,5 hod.


Protistresová relaxační bublinková lázeň nohou s bylinkami 250,- / 30 min.

Vše lze dle potřeby kombinovat se slevou až 30%


Ezoterika

Výklad karet      700,- / 1 hod.

Výklad numerologie      600,- / 1 hod.

Výklad astrologie      800,- / 1 hod.

Balíček / karty, numerologie, astrologie      1000,- / 1,5 hod.