Studio Eve - Uhříněves

        Semanského 580, Praha 22

 

      Po - Pá   9:00 - 18:00 (mimo otevírací dobu dle domluvy)

      So - Ne   zavřeno (dle domluvy)

 

      Tel.:   +420 602 624 157

Prodlužování řas

Chcete mít dlouhé, husté a zatočené řasy? Tak je tato metoda přímo pro Vás. Oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Kontakt: tel.: 774 070 394 Aneta Hynková

Prodlužování řas UhříněvesO metodě prodlužování řas

Chcete mít okouzlující řasy od probuzení až do noci bez každodenního líčení? Už žádné rozmazané řasenky, jen krásné, dlouhé, husté a svůdné řasy. Ani nebudete věřit jak jednoduché a příjemné.

Prodlužování a zahušťování řas spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas, či přírodních norkových řas na vlastní řasy klientky v principu řasa na řasu pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

 

Jak prodlužování probíhá?

Během celé procedury klientka relaxuje na lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu práce chráněny kolagenovou hydratační oční maskou. Považuji za vysoce neprofesionální používání obyčejných lepicích pásek.

Prodlužování řas UhříněvesKlientka se dostaví na termín dokonale odlíčená, bez kontaktních čoček (pokud nosí brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmí vystavovat nadměrnému vlhku. Před ošetřením se nikdy nepodstupuje trvalá na řasy!

Aplikace kompletního setu řas trvá 1,5 – 2 hodiny. Doplnění, na které se dochází každých 3-5 týdnů, zabere okolo 1 – 1,5 hodiny. Doplnění řas je nutné z důvodupřirozené obnovy přírodních řas klientky.

Řasy je třeba nalepit na nově dorostlé řasy. Unikátní nenapodobitelný design zaručuje perfektní vzhled po celé období mezi jednotlivými doplněními.

NOVĚ! Prodlužování a zahuštění řas metodou 3D-5D - Holywoodské řasy

Tato metoda spočívá v aplikaci tří až pěti ultratenkých řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje neuvěřitelné množství řas na každé oko (kolem 300-800 řas)

-> Výsledkem je maximální objem s akcentem na naprosto dokonalou krásu a přirozenost

!NOVINKA! LASH LIFTING + LASH BOTOX BOMB

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas. Výsledným efektem jsou zatočené řasy včetně totální výživy. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné. 

 

 


Prodlužování řas - Salon Eve

Prodlužování řas - ceník

Cena za první aplikaci prodloužení řas - metodou řasa na řasu syntetické / řasa na řasu norkové

1200,- / 1700,-

Cena za první aplikaci prodloužení řas - metodou 3D-5D syntetických řas / 3D-5D Norkové

1700,- / 2200,-

Cena za doplnění řas

Syntetické řasa na řasu 550,-

Syntetické 3D-5D 690,-

Norkové řasa na řasu 650,-

Norkové 3D-5D 890,-

Lash lifitng + Lash botox bomb 1390,-